Suomen Promic Oy

TOIMISTO


Vasarakatu 10
15700 LAHTI
040 848 9753
toimisto@promic.fi
Y-tunnus: 1839569-6

Mika Virkkunen
Toimitusjohtaja
040 744 4128
mika.virkkunen@promic.fi

Katri Kanerva
Toimistosihteeri
040 848 9753
katri.kanerva@promic.fi

Tilaukset
myynti@promic.fi

Painatus- ja logomateriaalit
print@promic.fi

SHOWROOM JA NEUVOTTELUTILAT


Mikkolantie 1
00640 HELSINKI

Karo Järvenpää
040 827 5166
karo.jarvenpaa@promic.fi

MYYNTI

Helsinki, Espoo


Karo Järvenpää
Myyntijohtaja
040 827 5166
karo.jarvenpaa@promic.fi

Anssi Lusenius
040 827 5131
anssi.lusenius@promic.fi

Vantaa, Uusimaa


Toni Huhtala
045 110 0733
toni.huhtala@promic.fi

Päijät-häme


Jani Sipilä

050 470 5435
jani.sipila@promic.fi

Pirkanmaa


Tuomas Vilen
040 776 4003
tuomas.vilen@promic.fi

Mika Tokee
045 123 4688
mika.tokee@promic.fi

Turku


040 848 9753

myynti@promic.fi

Vaasa


040 848 9753

myynti@promic.fi

Ota yhteyttä!

Ole hyvä ja tutustu *tietosuojaselosteeseemme ennen lomakkeen lähettämistä.